Mağaza Açma Şartları

Mağaza Açma Şartları

 

www.favoriilan.com'da mağaza açarak işletmenizi ve markanızı büyük kitlelere ulaştırabilir, potansiyel müşterilerinizin ürünlerinize daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. www.favoriilan.com 'un avantajlı mağaza paketlerinden birini alarak satış yapmaya başlayabilir, reklam avantajları ile de müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. www.favoriilan.com 'a ücretsiz üye olabilir, uygun fiyatlı mağaza paketlerinden alabilir ve yüksek gelir elde edebilirsiniz. www.favoriilan.com 'da mağaza açmak oldukça kolaydır. Fakat mağaza açmanın bazı yasal yükümlülükleri vardır ve mağaza sahibi olarak üzerinize düşen şartları yerine getirmek durumundasınızdır.

 

Mağaza Açmak İçin Gerekenler

 

www.favoriilan.com 'da mağaza açabilmek için e-ticaret sitesine sahip olma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. E-ticaret sitesine sahip olmanıza gerek olmadığı gibi www.favoriilan.com, sizin e-ticaret platformunuz olacaktır. Vergi mükellefi olup olmamanız mağaza açmanızı engellemezken Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre vergi vermekle yükümlü olabilirsiniz. Yasal yükümlülüklere göre faturalandırma yapmanız ve vergi ödemeniz gerekecektir. Vergi yükümlülükleriniz ile ilgili mali müşavirinizden ve Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan bilgi alabilirsiniz.

Elde ettiğiniz gelirlerden doğabilecek tüm vergi yükümlülükleri ile birlikte satılan ürünün gönderimi ve satış sonrası hizmeti de mağaza sahibi olarak size aittir.

İletişim Formu