Bireysel Üyelik Paketleri

                                     Nasıl Bireysel Üye Olunur?

www.favoriilan.com  oldukça geniş bir ağa sahip olan bir pazar yeridir. Buna rağmen kurumsal kimliğe sahip olmayan bireysel üyeler de platformu kullanabilirler.

Hizmetlerden yararlanmak için www.favoriilan.com üzerinden üyelik oluşturulmalıdır. Son derece basit ve hızlı olan üyelik işlemi, aynı zamanda ücretsizdir.

Gerekli bilgileri (ad, soyad, mail adresi, şifre vb.) ilgili kısımlara yazarak üye olabilir, e-posta aktivasyonunda sonra hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bireysel üye olarak özel hizmet ve kampanyalardan yararlanabilir, satıcılar ile iletişime geçebilir, satıcıların mağaza ve ürünlerini inceleyebilir, ilan ve reklam verebilir, satış yapabilirsiniz.

www.favoriilan.com bireysel olarak satış yapabilmek için bireysel üyelik paketi satın almalısınız.

www.favoriilan.com'da 4  farklı bireysel üyelik paketi mevcuttur.

1 _ ( ilk kayıt yapılınca ÜCRETSİZ Paket 20 ilan, 20 kategori ve 20 fotoğraf limitine BİR defa geçerli olmak şartıyla otomotik yüklenir. )

2 _ BRONZ Paket 10 ilan, 10 kategori, 15 fotoğraf limitine sahiptir.

3 _ GÜMÜŞ Paket 20 ilan, 20 kategori, 20 fotoğraf limitine sahiptir.

4 _ PLATİN Paket 30 ilan, 30 kategori, 20 fotoğraf limitine sahiptir.

En avantajlı paket olan PLATİN Paket ise 30 ilan, 30 kategori ve 20 fotoğraf limitine sahiptir. Tüm paketlerde 7/24 teknik destek mevcutken sadece Platin Paket’te “Anında Onay” hizmeti mevcuttur.

İletişim Formu