Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

 

Ticaret dünyasında var olmaya devam edebilmek için bazı adımlar atılmalıdır. Bu adımları bilinçli ve doğru bir şekilde atmak, işletme için olumlu sonuçlar doğurur. Atılacak adımların en önemlisi, kurumsallaşmaya doğru olandır. Bireysel işletmeler de kendi içinde büyümeye gidebilir fakat kurumsal bir kimliğe sahip olmak her zaman daha avantajlıdır. Potansiyel müşteriler, öncelikle güven konusunda ikna olmak ister ve bu bağlamda kurumsallık, güven oluşturan bir olgudur. Dolayısıyla kurumsallaşmaya doğru atılan adım, güveni ve marka değerini artırmaya atılan adımdır. Kurumsal mağaza ise kurumsallaşmanın olmazsa olmazıdır.

Favoriilan.com Mağaza Kullanımı

 

Kurumsal mağazalar, teknolojinin hayatın merkezine yerleşmesi ile yaygınlaşmış bir ticaret şeklidir. Alışveriş alışkanlıklarının değişmesi ile büyüyen e-ticaret sektörü, varlığını devam ettirebilmek isteyen işletmelerin kurumsal mağaza sahibi olmasını zorunlu kılmıştır. www.favoriilan.com, kurumsal mağaza sahibi olmak isteyen işletme sahiplerine bu avantajı sağlamaktadır. Kurumsal mağaza açmanın tek başına %100 etki yaratmamasından dolayı seçilecek sanal pazar yerinin önemi de büyüktür. Dolayısıyla www.favoriilan.com, Türkiyenin her bölgesinde hizmet vermesi ve yabancı yatırımcıların en çok kullandığı pazar yerlerinden birisi olması dolayısıyla en ideal tercihtir.

Kurumsal mağaza sahibi olmak, fiziksel mağaza sahibi olmaya göre daha kolay ve daha ekonomiktir. Fakat hukuki sorumluluklar sanal dünyada da varlığını devam ettirmektedir. www.favoriilan.com’da mağaza sahibi olmak ve kullanmak için kullanım koşullarına uymak gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre, e-ticaret yapan işletmeler, bazı durumlarda veri vermekle yükümlü olmaktadırlar. Vergi, fatura gibi matbu sorumlulukların yanı sıra satılan ürünün gönderimi ve satış sonrası hizmet de mağaza sahibine aittir.Üzerine düşen yasal yükümlülükleri yerine getirmekle birlikte sunduğu hizmet karşılığında komisyon talep etme hakkına sahiptir. www.favoriilan.com üzerinde alım-satım yapmak adına sahip olduğunuz hak ve sorumluluklar için Kullanım Koşulları’nı inceleyebilirsiniz.

İletişim Formu